از یک میلیون شدن بازدید کنندگان ویب سایت خانه ملی خبرنگاران افغانستان تجلیل بعمل آمد


این مراسم با حضور اعضای هئیت رهبری خانه ملی و بعضی کارکنان رسانه‌ها برگزار و با سخنرانی سید یاسین “متین”، رئیس خانه ملی خبرنگاران افغانستان، آغاز گردید.

آقای “متین” ضمن تبریک گفتن این دست آورد بزرگ، از عملکرد هیئت رهبری خانه ملی خبرنگاران افغانستان بخاطر تلاش، فعالیت و جلب اعتماد مردم تقدیر نموده بر رشد و پیشرفت این نهاد در راستای پشتیبانی از خبرنگاران کشور تاکید نمود.

او بیان داشت: این نهاد از زمان تأسیس تاکنون، با مشکلات مختلف روبه‌رو بود ولی با استواری و اراده قوی به فعالیت‌های خود در راستای حمایت از خبرنگاران کشور ادامه داده است.

متین: عملکرد اعضای این نهاد و خبرنگاران را قابل تحسین دانست و با آرزوی ادامه‌ی کارکرد موفق این نهاد و برآورده شدن آرمان‌ها و برای همه اعضای این حوزه، سخنان خود را به پایان رساند.
یلدا “جهانگیر افغان”، رئیس پیشین نهاد زنان خبرنگار افغانستان، رسیدن ویب‌سایت خانه ملی خبرنگاران افغانستان به یک میلیون بازدیدکننده را نشان فعالیت این نهاد بر اساس اصول بی‌طرفی و مسولیت پذیری دانسته افزود یک ویب‌سایت توانایی جذب این تعداد از بازدیدکننده‌ها را دارد که برای افراد فعال در حوزه مربوط و عموم جامعه قابل قبول باشد.

رجینا نوری یکتن از خبرگاران در مراسم یک‌ میلیون بازدیدکننده ویب‌سایت خانه ملی خبرنگاران افغانستان گفت، این دستاورد، پیشرفت خبرنگاران در زمینه اطلاع‌رسانی و حمایت از آن‌ها را تقویت می‌کند و برای سایر خبرنگاران، انگیزه‌ی مثبت برای ورود به این عرصه فراهم می‌سازد. وی افزود حفظ اصل بی‌طرفی، خدمت به جامعه رسانه‌یی به‌موقع و حمایت از خبرنگارانی است که می‌خواهند در این زمینه فعالیت کنند.

این مراسم با اتحاف دعای به پایان رسید.