• February 8, 2024
  • Fahim Sajjadi
  • 0

سید یاسین متین، رییس خانه ملی خبرنگاران افغانستان با حامد شیرزی، رییس رادیو ادیب ولایت بغلان دیدار کرد.
(18/ 11/ 1402)
(7/ 2/ 2024)

در این دیدار، در باره‌ دشواری‌های فرا راه خبرنگاران بالاخص خبرنگاران ولایت بغلان و به ویژه چالش‌های اقتصادی که خبرنگاران و رسانه‌های این ولایت به آن رو‌به‌رو هستند، بحث و گفتگو صورت گرفت.

این دیدار علاوه بر بحث روی چالش‌های خبرنگاران، حول محور نکات عمده‌ای انجام پذیرفت.
چنانکه آقای شیرزی، ضمن قدردانی از فعالیت‌های بی‌دریغ، همه‌ جانبه و بی‌وقفه خانه ملی خبرنگاران افغانستان برای حمایت خبرنگاران و پیش‌برد امور رسانه یی کشور، ملاطفت و توجه این نهاد را به طور همگانی ستودنی خواند. و درخواست کرد تا روی این فعالیت‌ها به طور مستمر به ویژه در زمینه مسایل اقتصادی توجه بیشتر معطوف گردد.

از سوی دیگر، آقای متین اظهار داشت که حمایت‌های بی‌طرفانه خانه ملی خبرنگاران افغانستان پیوسته برای رسانه‌ها‌ و خبرنگاران متعهد کشور دوام داشته و مدام سعی بر آن کرده تا جهت حل مشکلات خبرنگاران در راستای فعالیت‌های رسانه‌یی و مسلکی آنان اقدامات مؤثر و سازنده داشته باشد.

ضمن صحبت‌ روی انسجام کاری رسانه‌های کشور، آقای شیرزی از خانه ملی خبرنگاران افغانستان تقاضا کرد تا جهت افزایش و ارتقای ظرفیت خبرنگاران ولایت بغلان، ورکشاپ‌ها و برنامه‌های تکمیلی را در این ولایت دایر نمایند

در اخیر، سید یاسین متین ضمن ابراز هم‌سویی با این خواست آقای شیرزی، وعده سپرد تا از هر نوع همکاری‌ که در حیطه توانایی خانه ملی خبرنگاران افغانستان باشد، دریغ نخواهد ورزید.

Home